Wygląd

Temat z serii „o mnie” ;)
Kiedy patrzę w lustro, to nie powiem, żebym siebie nienawidził. Kiedyś, dawno temu wmówiłem sobie, że po prostu jestem najpiękniejszy i ta sugestia chyba podziałała, bo ja się sobie w sumie podobam (to znaczy mówię o twarzy, bo tak ogólnie, to nie jestem idealny… o nie… dużo mi barkuje…). Wydaje mi się, że patrząc na mnie można zobaczyć chłopaka albo dziewczynę, zależy co się chce zobaczyć. Mam wrażenie, że jako chłopak mógłbym być nawet przystojny :> niestety wszyscy znają mnie jako dziewczynę i tak na mnie patrzą… Jednak ja od jakiegoś czasu patrzę na siebie jak na mężczyznę i jest mi z tym dobrze!
Ale tak ogólnie rzecz biorąc, to nie dbam zbytnio o wygląd… no bo po co… czy to coś zmieni… a dla kogo mam ładnie wyglądać i co to znaczy 'ładnie’ w mojej sytuacji???
O ciuchach już nie wspomnę, bo to nawet szkoda mówić… ;) No niestey zbliża się zima co jest najgorsze, bo w co ja się ubiorę? Zeszłą zimę całą przechodziłem w adidasach :) ogólnie lubię adidasy i chodzę w nich cały rok, ale co ja zrobię jak będzie bardzo zimno… No i muszę kupić jakieś grube spodnie, bo przecież rajstop pod spód nie założę :P Nie mam pojęcia gdzie szukać spodni odpowiednich dla mnie :( i módlmy się, by zima nie była za bardzo mroźna :P

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.