Postanowienia na święta :)

No nie tylko na święta. Mam kilka postanowień ogólnie na czas wolny:
1. Odpocząć, odpocząć i jeszcze raz odpocząć! I się wyspać!
2. Może mniej siedzieć przy komputerze, a zająć się trochę czymś innym.
3. Poszukać sobie wzoru tatuażu… Tak! Wreszcie sobie poszukam :) właśnie… może znacie jakieś stronki z wzorami? Już dziś przejrzałem kilka stron, na razie spodobał mi się ten:

na prawdę mi się podoba. Bo w ogóle to chcę koniecznie jakiś kolorowy, cóż, do wakacji mam jeszcze trochę czasu i pewnie sobie coś znajdę :) tylko potem problem, bo gdzie ja se właściwie go mam zrobić? W mojej okolicy nie znam żadnego studia. Ale to sie zobaczy, jeszcze czas.
4. Przeczytać 6 książek… no w sumie 4 książki i 2 dokończyć… ale to chyba itak trochę za dużo :/ No dobrze, odrzućmy lektury, których mi się pewnie itak czytać nie będzie chciało i będą nudne, zostają więc 2 książki i 2 po połowie :) A tak właściwie to zawsze chciałem napisać książkę… To mógłby być fajny zawód… pisarz… oczywiście trzeba by pisać na prawdę dobre książki, same bestsellery ;) to wtedy szło by z tego wyżyć i byłoby super tak sobie pracować kiedy się chce i gdzie się chce :) No ale zajdźmy na ziemię (i przestańmy sobie wyobrażać, że jesteśmy S. Kingiem ;) ) Jednak nie ukrywam, że choć jedną powiedzmy średnio-dobrą książkę chciałbym napisać :) i mam nadzieję, że to kiedyś zrobię! Ale to kiedyś, teraz mógłbym popróbować napisać cokolwiek. Uwielbiam horrory mógłbym wymyślić jakiś horror :> mówiąc szczerze mam już fajny temat :> jak znajdę czas może spróbuję… spróbować można, przecież nie powiedziane, że dam to komukolwiek do przeczytania :P Chiałbym też opisać swoje marzenia… niekoniecznie to byłaby książka… po prostu chcę opisać swoje marzenia, może po to by je z siebie wyrzucić, by móc spojżeć na nie z perspektywy… może by je opowiedzieć komputerowi, klawiaturze… tak czy inaczej poczuć się lepiej :)
5. I najważniejsze: być sobą! Coraz bardziej sobą, przestawać po woli udawać, BYĆ SOBĄ!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.