Nowe i nieznane… / Taki jeden…

Wczoraj byłem padnięty… w sumie sylwester nie był zły :) Tylko, że wczoraj znów naszło mnie takie uczucie strachu, jakiegoś podświadomego lęku o przyszłość… tak po prostu siedziałem (bo byłem zbyt zmęczony by robić cokolwiek) przez pół dnia i myślałem… jaki będzie ten rok? Jaka będzie przyszłość? Co ze mną będzie? Czy ktoś kiedykolwiek zaakceptuje mnie takiego? Po prostu przeraża mnie przyszłość… co ja będę w życiu robić??? Boję się przyszłości… choć nie wiem czemu, czasem tak mam, czuję lęk.
Taki jeden…
Jest taki facet… czasem go niecierpię, denerwuje mnie i wogóle nie lubię go, ale… mam takie dziwne uczucia, których nie rozumiem… Np. dziś mi się śnił i był z dziewczyną i ja byłem zazdrosny… Bo najgorsze jest to, że każdy facet chce dziewczynę… a ja dla żadnego faceta dziewczyną nie będę… A z drugiej strony nawet kobiety… kobiety chcą facetów, a facet ze mnie też marny… bez sensu to wszystko jest!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.