Tatuaż

Jeszcze tak odnośnie marzeń to powiem, że jedno z moich wielkich marzeń spełniłem jakiś rok temu :) trochę kosztowne było, ale dałem z siebie wszystko i mam :) W takich chwilach – kiedy osiągam to co chcę – jestem z siebie dumny!
A moim kolejnym marzeniem, które SPEŁNIĘ będzie tatuaż! Marzę o nim od… nie pamiętam dokładnie, ale już od bardzo dawna – od dnia kiedy zobaczyłem u kogoś kolorowy tatuaż na ramieniu, tego dnia powiedziałem sobie: „Też będę taki tatuaż miał!” a było to na prawdę baaaardzo dawno tamu, bo byłem dość mały jeszcze. Ale od wtedy wiem, że chcę tatuaż i chcę go nie gdzieindziej, a na prawym ramieniu.
Mam już wzór (narysowany specjalnie dla mnie), oto i on, mój najpiękniejszy na świecie wzór:

:)))
Długo szukałem odpowiedniego wzoru. Było kilka fajnych, ale żaden nie był taki żeby mnie olśniło i żebym powiedział: TO TEN! Bo skoro tatuaż ma być na zawsze i ma mi się podobać całe życie, to musi być ze mną związany, musi być jedyny i niepowtarzalny! Ten taki jest… kiedy go zobaczyłem to stwierdziłem, że nie musi być nawet kolorowy, bo jest idealny! Tak, taki tatuaż chcę, taki tatuaż chcę mieć do śmierci! :)
Ale podobało mi się to co autor wzoru powiedział, gdy mu dziękowałem za narysowanie (bezinteresownie), napisał: „„Daj innym to, co sam chciałbyś otrzymać…” Chciałbym abyście kiedyś też komuś pomogli… bezinteresownie. Niby takie proste ale dla nie których trudne.”
ma rację…
ja pomogę jeśli mnie ktoś o to poprosi… bo nie potrafię odmawiać…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.