+ Rammstein + komunikat nadzwyczajny! ;)

Tak to już jest jak się na coś napalę ;)
Ale w sumie dlaczego miałbym nie jechać? Już więcej widzę powodów dla których należy pojechać :)
Dojazd sobie załatwię. Ale na koncert nie pójdę przecież sam! W związku z czym apeluję do Was czytelnicy:
Czy ktoś miałby ochotę również wybrać się na ten koncert? Pytam poważnie i jeśli ktoś jest zainteresowany, rozważa taką propozycję albo jest pewien, że jedzie, to proszę bardzo skomentować tą notkę :)
Wiem, że jest dużo innych spraw do obgadania, ale nie mam co nawet myśleć o tym jeśli nie znajdę towarzystwa! [No ewntualnie mógłbym zafundować mamie bilet (w ostateczności roważę i to), ale nie sądzę, żeby ze mną poszła, bo oczywiście ona uważa, że mnie tam na pewno zdeptają, pobiją i sam nie wiem co jeszcze? może atak terrorystyczny będzie, a może bomba jakaś wybuchnie, a może ufo przyleci ;) nie mam pojęcia]. Spotkalibyśmy się tam na miejscu, bo po drodze to mi raczej nie pasuje (pociąg mam całkiem dobry bezpośrednio do Katowic). Wracałbym 2.12 (miałbym gdzie spać, a może nawet mógłbym jakiejś jednej osobie załatwić spanie :>).
Inna ważna sprawa… bilety… w nieskończoność nie będą sobie leżały, więc trzeba się zdecydować kiedyś ;) Tutaj jest wszystko pięknie opisane: http://www.odyssey.pl/koncerty.html razem z planem Spodka. Miejsca na płycie odpadają (poza fobią przed psami i zastrzykami, to mam jeszcze taki lęk przed tłumami ;) no i przed zgnieceniem, choć może mnie to nie tak łatwo zgnieść ;) ale nie, nie, to nie dla mnie). Z resztą na te miejsca nie ma co liczyć, bo wszyscy się na nie napalili [a wiem to z forum: Der Wahnsins a może z tego: Feuerrader, nie wiem dokładnie. Bo jeśli jeszcze tego nie wiedzieliście to już wiecie, że należałem kiedyś do Der Wahnsinn (jak jeszcze był tylko ten fanklub, bo potem się pokłucili wszyscy i rozpadł się na dwa fankluby co mnie wkurzyło i przez długi czas nie należałem nigdzie i w końcu się znowu do Der Wahnsinn zapisałem, a do Feuerrader jeszcze nie, bo jakoś nie miałem kiedy :P) eh… w tym pierwszym i jedynym Der Wahnsinn to dawniej kupę czasu na forum spędzałem :) ]. Mnie osobiście najbardziej podobają się te miejsca za 125zł :P ale to też wątpliwe by je zdobyć, a tak w sumie, to mogą być każde byle by tam być :) Wogóle z tymi biletami to może być problem, bo nie wiem czy tam się jakoś miejsca kupuje czy nie… a jeśli tak to trzeba by chyba razem bilety kupić :/ a wogóle to nic nie wiem i nie wiem czy to wypali (i nie wiem czy na pewno ja pojadę), no ale zobaczymy, od czegoś trzeba zacząć.

Ej… dobrze, że chociaż przez jakiś czas skupiam się na czymś innym niż na sobie…
Dop.dn.30.10 – Co prawda towarzystwo znalazłem (thx :*) ale problem jest z biletami i na razie sprawa stoi w miejscu… zobaczymy co dalej, ale chyba nic z tego :/
Dop.dn.3.12 – Nie pojechałem (jeszcze ;)) i dobrze, bo koncertu nie było 1 grudnia, przenieśli i zobaczymy co będzie dalej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.