’Jest już ta dwunasta? …jebana…’

– anonimowy człowiek stojący obok do swojego kolegi
Jak widać entuzjazm z nadejścia nowego roku promienieje zewsząd :>
Plany znów zmodyfikowane. Myłem w mieście z M., ale tylko na chwilę no i poszedłem, bo wiem, że z M. mogę iść i będzie ok :) Zobaczyłem policję – i wiadomo, od razu się zdołowałem ;) Przemarzłem, ale warto było, bo widziałem takiego przystojnego faceta… taki inny… Jeszcze nigdy nie widziałem takiego człowieka… nie, że aż taki przystojny, ale taki… takie miał delikatne rysy, jasne włosy (kręcone chyba, choć krótkie) i taki elegancki… kurcze, tak właśnie wyobrażałbym sobie anioła… taki był niezwykły. Dawid miał na imię. I miał żonę :(
Rano przywitał mnie e-mail o jednoznacznym tytule „Oplaty Allegro (12/2005)” :/ jak się okazało kasa z programu partnerskiego nie wystarczyła, ale gdyby nie ona, to bym dziś 30zł musiał zapłacić.
Jakoś tak dziś składaliśmy sobie z rodzicami życzenia i powiedziałem, że mi się te studia nie podobają po prostu. No i tak pogadaliśmy i chyba wyczułem, że oni muszą zaakceptować to co zrobię, tylko po prostu jak na razie byłem zbyt niezdecydowany i za mało stanowczy, a oni by się cieszyli jakbym był stanowczy. I teraz postanowiłem taki być i mam nadzieję, że jakoś to będzie. Bo tak się boję tego nowego roku :(
W nowym roku szczęścia, bo zdrowi i bogaci byli pasażerowie Titanica” – zasłyszane ;)

A teraz coś do śmiechu [znalezione podczas mojego wczorajszego supersylwestra na forach ;)]:
Z pierwszego forum (odpowiedział jeden na moje pytanie „czym jest normalność?” trafnie to ujął :D ):
Normalni to sa fajni ludzie tacy spoko, lubie ich, bo sam jestem normalny, a jak ktos powie, ze jestem nienormalny to zbieramy sie kupa normalnych i nienormalnego tak glanujemy, ze sie robi jeszcze bardziej nienormalny, no ale dzieki temu my jestesmy jeszcze bardziej normalni. Zreszta skoro pytasz, to znaczy, ze jestes nienormalny i juz do Ciebie jada, wiec tam uwazaj.
Z drugiego forum (padłem! świetne! :D ):
List otwarty do posła ze znanej Ligi:
Drogi Panie Pośle.
Ostatnio słyszałem w którymś z Pana licznych wywiadów, że dla Pana, praktykującego katolika, homoseksualizm jest odraza, tak jak jest to napisane w 3 Ks. Mojżeszowej 18:22 i nie można tego ominąć. Dziękuję za wszystko, co Pan robi, by edukować ludzi w zakresie Prawa Boskiego. Dużo się dowiedziałem, słuchając Pana wypowiedzi, i staram się podzielić tą wiedzą z jak najwiekszą liczbą ludzi. Gdy ktoś usiłuje bronić homoseksualistów na przykład, przypominam mu po prostu, że 3 Ks. Moj. 18:22 mówi jasno, że jest to obrzydliwość i „Koniec rozmowy”.
Mimo tego potrzebuję Pana pomocy odnośnie interpretacji kilku konkretnych praw, by móc je wdrażać w czyn na codzień:
1. Gdy spalam byka na ołtarzu ofiarnym, wiem, że to powoduje woń, która jest Bogu przyjemna (3 Ks. Moj. 19). Problem jest z moimi sąsiadami. Mówią, że dla nich zapach ten nie jest przyjemny. Czy mam ich ignorować?
2. Chciałbym sprzedać swoją córkę jako niewolnice, za kare, jak to opisuje 2 Ks.Moj. 21:7. W czasach obecnych, jaka byłaby, według Pana, najlepsza cena?
3. Wiem, że nie powinienem mieć kontaktu z kobietą podczas jej nieczystości miesięcznej (3 Ks. Moj. 15:19-24). Problem jest, jak się tego dowiedzieć? Usiłowałem zapytać, ale one często były obrażone moim pytaniem.
4. Moja żona po wielu latach straciła upodobanie w moich oczach. Znienawidziłem ja, gdyż odkryłem w niej odrażającą cechę, gadulstwo. Napisałem jej list rozwodowy (5 Ks. Moj. 24) i chce ją odprawić, tylko nie wiem, jak go jej wręczyć. Osobiście, czy przez policję?
5. Mam jednego sąsiada, który uparcie chce pracować w dzień szabatu. W 2 Ks.Moj. 35:2 jest jasno powiedziane, że ma być skazany na śmierć. Czy moralnie jestem zobowiązany, by go zabić osobiście?
6. Jeden z moich przyjaciół twierdzi, ze nawet jeżeli jedzenie owoców morza jest obrzydliwością (3 Ks. Moj. 11:10), to mimo wszystko jest mniej obrzydliwe od homoseksualizmu. Nie zgadzam się z nim. Czy może Pan zająć w tej sprawie stanowisko?
7. W 3 Ks. Moj. 21:20 jest powiedziane, że nie mogę sie zbliżać do ołtarza Boga, jeżeli mam problem ze wzrokiem. Musze zdradzić, że nosze okulary do czytania. Czy muszę mieć wzrok 20/20 lub czy można to negocjować?
8. Większość moich przyjaciół obcina sobie włosy, również w tzw. kolka, mimo że jest to jasno zabronione 3 Ks. Moj. 19:27. Jak maja zginąć?
9. Wiem, wg 3 Ks. Moj. 11:6-8, ze jeżeli dotknę skóry martwego wieprza, staje sie nieczysty. Ale czy mogę nadal grac w piłkę nożną, jeżeli będę nosił rękawice?
10. Mój wujek nie respektuje 3 Ks. Moj. 19:19, ponieważ sieje dwie różne rośliny na tym samym polu. Jego żona zresztą również, ponieważ nosi ubrania z dwóch różnych materiałów (mieszaninę bawełny i poliestru). Ma również zwyczaj przeklinania. Czy naprawdę musze zebrać całe miasto, by ich ukamienować (3 Ks. Moj. 24:10-16). Czy nie moglibyśmy ich po prostu spalić żywcem podczas prywatnego zebrania rodzinnego, jak zrobiliśmy w przypadku tych, którzy sypiają z ich rodziną? (3 Ks.Moj. 20:14).
Wiem, że jako autorytet wnikliwie przestudiował Pan te zagadnienia, i jestem pewien, że mi Pan pomoże. Dziękuję Panu jeszcze raz za przypominanie nam, że słowa Boże zapisane w księdze są dla chrześcijan wieczne żywe i ich ścisłe przestrzeganie jest dla nas wszystkich absolutnym nakazem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.