# 351

Wczoraj przerabiałem mój szablon aukcyjny i stronę „o mnie” na Allegro na zgodną z xhtml, a dzisiaj dokończyłem :) lubię tak czasem posiedzieć nad stroną parę godzin lub dni (jeśli to cały serwis), to mi daje satysfakcję jak mi się uda coś zrobić tak jak być powinno (no chociaż w miarę).
Wczoraj zadecydowałem też, że zrobię całkiem nową stronę internetową :) Na razie nic nie powiem o niej więcej, bo nie wiem co mi z tego wyjdzie, czy to będzie zdatne do pokazania światu, czy to będę mógł pokazać światu nie będąc posądzonym np. o kradzież czegoś (bo nigdy nie robiłem strony bazującej w większości na informacjach znalezionych na innych stronach) itd… Te kwestie muszę jeszcze przemyśleć. A także wygląd, bo osobiście lubię strony oparte na tabelach (są funkcjonalne i przejrzyste), ale tabele nie służą do tworzenia layoutów stron :/ Jeśli się nie będzie nadawała do niczego, to zostanie tylko na moim dysku :P Ale zrobię, chociażby dla samego ćwiczenia xhtml-a :)
Mogę oficjalnie uznać dzień wczorajszy za zatwierdzenie pomysłu, a dzisiejszy za początek pracy nad stroną. I tylko to w zasadzie chciałem dziś zanotować.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.