Walentynki

Tak wiem, dla większości święto głupie i komercyjne (mła… jak ja 'kocham’ słowa „komercja”, „kicz” oraz „tandeta”, które moim zdaniem nic sobą nie wyrażają, więc jak ktoś pisze, że coś jest „komercyjne”, „kiczowate” albo „tandetne” to zawsze go proszę by rozwinął tą swoją głęboką myśl i napisał DOKŁADNIE co miał na myśli).
Jak by nie było, to szkoda, że nigdy nie dostałem Walentynki. Chociaż zawsze o tym marzyłem.
Oczywiście wiedziałem, że to jest nierealne, bo nie było raczej realne bym dostał od dziewczyny, a gdybym dostał od chłopaka, to sam czułbym się dziwnie (oczywiście teraz to nieco inna sprawa :P ). Ale i tak mi było przykro, że ja nigdy nie dostałem.
P.S. – 15.02.2006 godz.17.15 – TVN „Rozmowy w toku” pt. „Mój chłopak był kiedyś kobietą” – czyli o nas ts k/m. (przez *** *** *** dekoder polszmatu nie mam TVNu :[ każą sobie płacić za coś, co normalnie jest za darmo. z uwagi na takie miłe święto wygwiazdkowałem, normalnie bym napisał. oczekuję od oglądających streszczenia :P)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.