# 479

No więc tak… nie zawsze umiem jednak napisać wszystko.
Zawsze byłem mocno związany z rodzicami. I nie potrafię sobie nawet wyobrazić, że mogłoby być inaczej. Mama jest myślę całkiem tolerancyjna i w ogóle… jak tak czytam u innych o rodzicach, to myślę sobie, że moja mama jest idealna (choć to nie do końca, ale na pierwszy rzut oka i owszem). Żywo się oburza na dyskryminację Murzynów, Żydów czy homoseksualistów i głosuje na lewicę (co prawda kiedy ja powiem jak głosować, ale zawsze :P). A ojciec… nie głosuje na PiS :D (to już coś :P), a poza tym to nie wiem.
Ale mam dziś w miarę ok humor, to nie będę się w czarne myśli zagłębiał.
Choinkę mam już ubraną i ogólnie przystrojone prawie wszystko, a okna zrobię jutro :] To są te najprzyjemniejsze części świąt, bo na myśl o kolacji wigilijnej mam mieszane uczucia… Ale ponieważ staram się zachować dietę, to nikt nie będzie się czepiał, że nic prawie nie jem, a to wszystko takie przecież dobre… (kiedy ja nic prawie nie lubię z wigilijnych dań).
**
– po pierwsze… czy to tylko na ITV czy są jeszcze inne tak „wyzwolone” stacje, gdzie w telegazecie można znaleźć:

(tak, nudziłem się :P)
– po drugie link – kampania mająca skłonić do rozmów o seksie; podobają mi się plakaty głównie dlatego, że pomyśleli o mniejszościach – proporcje 4 hetero i po jednym homo wydają mi się bardzo dobre.
– po trzecie link, żeby nie zginął, też mi się podoba.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.