stare-nowe życie ;) /czyli zmiana nicka/

Ułaaa… co to była za noc ;) Prądu brak przez 18 godzin (ale u nas na ulicy lampy świeciły, dalej to pół miasta zupełnie ciemno – dziwny to widok taka ciemność). Ale to jeszcze nic… mamy takie drzwi balkonowe, że sie mogą w każdej chwili otworzyć co też się stało (na szczęście fotel już stał, to zdążyłem domknąć i teraz zastawiamy szafką).
Komórka jak na złość też mi się rozładowała, w związku z czym czułem się już w ogóle jak nie na tym świecie.
Był ksiądz. Przygotowałem się na możliwe dyskusje, a tu nadzwyczaj spokojnie było.
Ale inna rzecz… jeden ksiądz, który był w naszej parafii pare lat temu ma dziecko… z moją koleżanką o.O No dobra, może nie „koleżanką”, a „znajomą”, ale lubiłem ją na prawdę. Ja nie mogę… z takim starym dziadem? :P W dodatku jego nie lubiłem, o!
Proszę mi znaleźć komunikator internetowy, który by mi odpowiadał (żebym mógł na nim numer gg używać), ma mieć:
– grupy kontaktów grupowane w zakładkach (jak tutaj – zakładki z lewej), a nie w drzewku tak jak nowe gg i tlen
– opcje/wtyczkę pozwalającą na używanie jednocześnie przynajmniej dwóch numerów
Na razie mam gg6.0 + PowerGG, ale sie zacina i właśnie dlatego albo znajdę coś innego albo się obrażę i wcale nie będę komunikatorów używał :P
Nie… ale poważnie proszę o sugestie.
Postanowiłem „na starym życiu” zmienić sobie nicka. Skoro już muszę się użerać z całym tym życiem, to mogę przynajmniej poczynić je bardziej przyjaznym poprzez wybranie męskiego nicka. Tak mi się przypomniało, bo w końcu zarejestruję się na ebayu i już na nowego nicka oczywiście. Szkoda tylko, że na Allegro nie da się zmienić.
No i co do tego nicka, to od wczoraj przeglądnąłem chyba z tysiąc imion męskich we wszelkich językach świata :P Ale jednak zostanę chyba przy jakiejś kombinacji imienia „Aleksander” w jakimś języku. Choć może jeszcze trafię na jakieś inne fajne. I już będzie trochę lepiej znajomym z reala przedstawić się męskim nickiem :> nawet jeśli oni nie skumają, że to męski :P

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.