# 514 (programy)

Namówiłem wczoraj mamę żeby mi kupiła slipy męskie :D powiedziałem, że przecież prawie się nie różnią od damskich, a ja chcę czarne gatki i kupiła mi :D małe a cieszy ;)
I „Homofonia” była dziś o modzie… No i ta drag queen, która tam była – właściwie „transformer” wolała określenie, że podobno „drag queen” tylko się przebiera, a „transformer” wczuwa się w rolę kobiety także psychicznie i w ogóle. No nie wiedziałem, że to aż tak się dzieli. Czasem ktoś myśli, że w tematach ts/tg/tv/cd itd. to ja wiem wszystko, ale niby dlaczego miałbym? Człowiek uczy się przez całe życie, powstają nowe pojęcia, nowe określenia… nikt chyba nie wie wszystkiego.
No w każdym razie ona odpowiedziała na pytanie: kiedy jesteśmy sobą skoro cokolwiek ubierając jakoś tam się stylizujemy? Odpowiedziała, że sobą jesteśmy tylko kiedy jesteśmy nadzy… i to nie każdy, bo nie każdy tak czuje.
To mi się podobało.
No i po formacie, faktycznie 20 min. zajmuje postawienie systemu w lapku czyli przeciwnie niż się obawiałem.
A teraz notatka (mam tyle karteczek, że już się gubię, a tu się nie zgubi) lista programów (itp.) zainstalowanych, w kolejności instalacji (no i jeszcze tak w ramach psychtestu „powiedz mi w jakiej kolejności konfigurujesz komputer, a powiem ci kim jesteś” :D ):
zmiana tapety
*Maxthon
*gg 6.0 /power gg
import ulubionych
muzyka przekopiowana
*SubEdit Player + kodeki
*wtyczki do Maxthona (słownik ang-pl, podgląd strony z linka /inlinepreview/, 'odkolorowanie’ suwaków /normalscrollbars/, validator W3C /w3cvalidate)
ściągnięcie rzeczy z aktówki / ściągnięcie z cd
*Ares
Co jeszcze będzie w miarę potrzeb:
*MiniOffice (eh, własnie w tej chwili jest mi to potrzebne… do sprawdzenia pisowni w tej notce)
*IrfanView
*Nero i nagrywarka
*eMule
*PitPad
*FileZilla
*UnFREEz
*Real Player
*Video Downloader (do ściągania z YouTube itp.)
*Firefox
i nie wiem co z kodekami, niby mam, ale przy otwieraniu niktórych plików wyskakują błędy (z tym, że nie wiem czy to wina braku czegoś czy może tych plików… choć przed formatem nic takiego się nie działo).
no i pominąłem dwa programy graficzne ;>

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.