# 574


Nigdy nie sądziłem, że będę z taką miłością patrzył na strzykawki i zastrzyki :D
***
Jak widać new szablon. Chciałem Teda z QAF oczywiście, ale nie znalazłem odpowiedniego zdjęcia :( Ale może to i dobrze… kolega mówił, że powinienem właściwie całkiem zmienić bloga (zmiany w życiu = zmiana bloga), ale nie chcę, więc niech będzie drastyczna zmiana szablonu ;) ostatecznie kto powiedział, że szablon musi mnie odzwierciedlać? Ma mi się po prostu podobać.
***
Organizacyjnie: jestem poumawiany na kolejne wizyty. Niestety dopiero za miesiąc :/ No nic, uzbroić się w cierpliwość i robić to co dotychczas – czekać :] A póki co na drugi zastrzyk (ja chcem już poniedziałek!) ;)
Jeszcze dobieram sobie pociągi/autobusy/noclegi (tani nocleg w Krakowie w dalszym ciągu poszukiwany… bo kto wie, może opłaci się lepiej niż nocowanie 'po drodze’).
***
Obsesyjnie myślę o jedzeniu… potrafię wyobrażać sobie talerz tego co mam w danym dniu na obiad, jak to będzie smakowało, jak bardzo już się nie mogę doczekać itd… przerażające ;) Poza tym mam jakąś fazę na cebulę i albo jem cebulę w każdym daniu albo pochłaniam chipsy cebulowe z zawrotną prędkością.
***
Idę ulicą, rozglądam się wokół i stwierdzam, że w porównaniu z miejscowymi wyglądam nieźle. Na prawdę dobrze. Tak jak zawsze chciałem. Jak facet z katalogu. Trochę za szeroki tu i tam, no ale mimo wszystko. Zagraniczne ciuchy (koszula co prawda z przeceny w Takko ale jednak :D spodnie z second handu, ale fajne), torba jakiejśtam podobno znanej firmy (co prawda używana i kupiona okazyjnie, ale tego przecież nie widać :D) no i jestem zadowolony z mojego wyglądu ogólnie. A to przecież ważne. Przez te wszystkie lata kiedy ubierałem się nie po to by fajnie wyglądać, a dlatego, że trzeba i w to co akurat na mnie pasowało (mniej-więcej) zawsze marzyłem by fajnie wyglądać choć raz. Teraz zdarza mi się fajnie wyglądać.
***
Wpisałem sobie w wyszukiwarkę na dA „transgender” i znalazłem wielu ts-ów… zbyt wielu…
Fajny teksttu galeria. Tu taki ciekawy rysunek, a to dobre zdjęcie…
A nawet cała społeczność
A nie z dA ta fota mi się podoba :>

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.