prawo w Kalifornii

Na początek link, zwłaszcza chciałbym zwrócić uwagę na:
„Prawo zezwalać będzie uczniom na korzystanie z toalet i szatni szkolnych przeciwnej płci w zależności od wewnętrznego ich przekonania.”
No straszne! No okropne i wprost nie do zniesienia przez wszystkich „normalnych” i „miłosiernych” katolików! Jakie to okropne, że teraz „zboczeńcy” (tacy jak ja na przykład) będą mogli tam wejść do toalety, w której będą czuć się dobrze! No skandal!
Jak niektórzy ludzie mają mało empatii… (chociaż nie, oni pewnie uważają, że „zboczeńcy” to gorszą kategoria ludzi i im się empatia nie należy). Dla niektórych to może na prawdę jest abstrakcja, że ktoś ma z tym problem… ale ja się za każdym razem zastanawiam czy już mnie wywalą z damskiej toalety czy jeszcze nie i czy się przypadkiem nie będę musiał legitymować. W ogóle to najlepiej jak jest tylko jedna wspólna toaleta :P Ale to niestety mało gdzie tak jest :/
Ale ni cholery nie umiem skumać dlaczego komukolwiek miałoby przeszkadzać kto sobie do jakiego kibla pójdzie?
A co do słów „tata” i „mama”, to też nie uważam, że powinno się z nich rezygnować w imię tolerancji dla homoseksualnych rodziców (no nie przesadzajmy), ale uważam to tylko za mało szkodliwe dziwactwo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.