# 638

Nie było trzeba tak panikować… udało mi się to załatwić.
Z rana polazłem do urzędu napotykając po drodze „kolegę z klasy” (czytaj: „chłopaka, który ze mną chodził do klasy”, ja nie rozumiem dlaczego rodzice zawsze sugerują, że to są „koledzy” :/ toć ja nic z tym człowiekiem nie mam już wspólnego) tak co by sobie pomyśleć, że niektórym to się w życiu udało, bo jego praca polega z grubsza na staniu (i nadzorowaniu pracy innych). Ale mi się kiedyś podobał :D
Dowiedziałem się po prostu, że nie jestem jedyny na to miejsce, więc postanowiłem iść na rozmowę (i zrobić złe wrażenie :D ). Ubrałem się elegancko – w czarną elegancką koszulę i jeansy (moja biała elegancka koszula się do niczego nie nadaje – trzeba kupić, a do tego jakąś z krótkim, bo się prawie ugotowałem). A tam od razu zapytano czy w ogóle jestem zainteresowany, bo ktoś wcześniej nie był i otwarcie powiedział, że prosi o wpis, że nie spełnia wymogów. Na co ja uprzejmie poprosiłem o to samo (z resztą rzeczywiście to niezbyt spełniałem) i uśmiechem to samo mi wypisała (śmiali się w ogóle tam, miła atmosfera). Jednak są jeszcze spoko ludzie na tym świecie.
A poza tym widziałem jeszcze dziewczynę, która mi się kiedyś podobała… i jeszcze kogoś… Także ogólnie dzień minął pod znakiem ładnych/przystojnych ludzi :D
Dziś odniosłem kartę do Urzędu. Ale jak mi jeszcze coś wrypią w tym miesiącu, to się autentycznie wkurzę (bo teraz już wiedzą, że mam co robić na sezon), to już by było wredne.

###
A żeby tak nie było tylko o codzienności…
Caldenshoes & Tallmenshoes & Bugarri Shoes
chociaż nie chce mi się wierzyć żeby to było wygodne ;) To tylko tak w ramach „zanotowania ciekawostki”.

###
A teraz jeszcze jedna sprawa…
Tutaj artykuł: Szczyt bezmyślności! Sąd zezwolił 12-latce…
No szokujące! Każdy się zgodzi… tylko, że… tak na prawdę sprawa wygląda tak – skrót: „Sąd wyraził zgodę tylko na zmianę dokumentów oraz podanie leków opóźniających okres dojrzewania, androgeny będą mogły być podane później tylko za zgodą sądu, wszelkie operacje chirurgiczne dopiero będą możliwe po 18. Tak właśnie powinno wyglądać leczenie transseksualnych dzieci, nie?”
(cyt z niebieskiego forum)
To świetnie obrazuje jak można totalnie przekłamać prawdę w takich brukowych gazetach (internetowych i nie tylko). To jest dopiero szokujące.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.