#1108 – tatuaż!

Robię ten tatuaż latem! :D Bo się podjarałem właśnie ;) Szukałem sobie grafiki na avatar na forum transerfingu i wyskoczyło mnie takie coś: dadi-muki.deviantart.com/art/Life-is-a-game-326904517 nooo i to jest inspiracja, bowiem chcę właśnie karty jakoś rozrzucone (niekoniecznie tak jak na tym ale kierunek jest dobry). [Btw. ten tat. jest mega realistyczny: koraykaragozler.deviantart.com/(…)Agama-lizard-3673… – robi wrażenie, chociaż nie mój motyw]. Zacząłem szukać dalej i myśleć (i rozmawiać z przyjaciółką na gg ;) ). No i te karty chcę, tylko się nie mogę zdecydować jak ma to wyglądać… niby wiem mniej-więcej co bym chciał, ale to za mało, gdybym wiedział na 100% to myślę, że nawet sam bym sobie resztę narysował, a tak to no nie wiem, poprosiłbym kogoś, ale nie jestem pewien czy spodoba mi się jego wizja (ale chyba i tak poproszę). Musi z resztą formą i kreską pasować do mojego obecnego. Jak już parę razy mówiłem – strasznie mi się podobają karty, kości… kości już mam – z ogniem, pomyślałem sobie więc że mógłbym 4 tego rodzaju motywy (kości, karty, bile do bilarda i żetony ruletki) połączyć z czterema żywiołami (mamy już kości i ogień, została jeszcze reszta ;) ) wtedy one nie musiałyby nawet aż tak bardzo się łączyć ze sobą. No ale tak: woda to nie problem (w sensie pomysł, bo z wykonaniem gorzej), mogłoby coś tam płynąć (np. karty właśnie, chociaż niee, chyba lepiej jak karty będą z wiatrem a na wodzie to bile), powietrze też spoko i jakoś się zrobi, ale już na ziemię to nie mam najmniej pomysłu – żetony by mogły stać na ziemi, ale dalej nie wiem jak dokładnie.
Zacząłem jednak poszukiwania od wody. Szukam i szukam tych fal… tak myślałem żeby na takiej w tym stylu fali: a4.ec-images.myspacecdn.com/(…)l.jpg… sobie tak „wpływały” ze dwie bile… albo tak: www.tattoostime.com/(…)orange-fish-in-water-tattoo-…  oczywiście bile zamiast ryby i bez tych kamieni czy czegotam. Ta fala też jest ok: mauiatomictattoo.com/(…)wave-2.jpg… (może nawet najlepsza biorąc pod uwagę podobieństwo do tego co już mam). Ewentualnie coś z tego: www.tattoojockey.com/(…)1326038879Koiand-flower-tat… – jakby odwrócić o 90 stopni CCW… albo to: webcontemporary.com/(…)water-and-fire-ying-yang-tat… też 90 st CCW, to też by mogła być. Eeeewentualnie się wynurzać z fali mogą: www.google.pl/imgres…
Co do powietrza, to widziałbym jedynie kilka kresek jakby podmuchów wiatru. A z tą ziemią to nie wiem… jakiś skrawek ziemi może.

Z drugiej strony mega mi się podobają takie „upchnięte” tatuaże, jak wszystko jest w jednym miejscu: www.instablogsimages.com/(…)heart-n-cards_XFtcQ_229… – tu zamiast tego serca jakby wstawić żetony, to by było super. O takie żetony stąd: 4.bp.blogspot.com/(…)cards-chips-tattoo.jpg… tylko kolorowe (te w środku by mogły być czerwone), znaczy całość ma być kolorowa – cztery asy, i wszystko narysowane innym stylem – pod mój już posiadany tatuaż. Te żywioły to w sumie nie jakaś konieczność.
Ale potem przyjaciółka pisze: „ale zobacz te karty, w tym ostatnim, to wygladaja troche jakby byly pekajaca skala” i pomyślałem jakby jednak ten ostatni zostawić prawie w całości jak jest tyle, że pod moim (tylko oczywiście kolorowy, no może odpuściłbym kolory kartom w takim razie aby zachować ten efekt skały), obok gdzieś bilę (już to nawet też widzę – wpasowałaby się z boku mojego a nad tym, ładnie by łączyła). „Problem” jest jedynie taki, że jak tak zrobię, to tatuaż może wystawać poniżej niektórych moich koszulek z co krótszym krótkim rękawkiem, a tego zawsze chciałem uniknąć, bo czasem dobrze jest nie pokazywać tatuaży… z drugiej strony kurcze czy ja robię tatuaż dla kogoś czy dla siebie?! i chyba nawet chciałbym trochę żeby wystawał – mógłbym go ciągle widzieć :P

Normalnie burza mózgów i dużo jeszcze do przemyślenia ;) jeśli ktoś ma jakieś pomysły, podpowiedzi, cokolwiek (albo umie ładnie rysować :D ), to zapraszam do podzielenia się nimi ;)

Nie no, nie wiem czy zrobię to już tego lata (wieem, lato to zła pora, ale co jak tak mi najbardziej pasuje, bo chciałbym sprawdzić to studio bliżej mnie), ale na pewno wkrótce zrobię skoro już plany tak daleko zaszły ;)

P.S. – Chociaż ta ruletka też jest zarąbiasta: www.tattoo-bewertung.de/files/images/roulette_0.jpg ale nic, idę już spać, bo już czas najwyższy :D chociaż tak jestem nakręcony że chyba nie zasnę :D

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.