„Uwaga” z 22.01 / Andersen i takietam

W czwartek mama ogląda uwagę i mówi do mnie: „…i on wygląda zupełnie jak facet…”
ja: „Jest facetem, to jak ma wyglądać?”
No po prostu no.
Ale przyznać trzeba, że całkiem dobry reportaż, a pan Jacek sprawia bardzo sympatyczne wrażenie. Link. I wow! Powiedzieli „KOREKTY”! :D

***

Za to wczoraj mnie wzięło na obejrzenie sobie „Małej syrenki”, na szczęście Disney’a to przynajmniej dobrze się kończy :P (swoją drogą to chyba jedyna bajka Disney’a, której jakoś nigdy nie miałem okazji obejrzeć, a przynajmniej nie pamiętam). Za to dzisiaj (znowu) poczytałem o Andersenie. Za bardzo jest podobny do mnie (nawet się zacząłem zastanawiać czy to nie jakieś moje przeszłe wcielenie, ale chyba wręcz przeciwnie – bez sensu byłoby powtarzać te same lekcje, a pewnie to jakaś inna dusza, w końcu każda musi podobnych przeżyć w jakimś wcieleniu doświadczyć ;) ).
„The Perverse side of Hans Christian Andersen”
„Hans Christian Andersen Was A Bit Of A Pervert” – ten artykuł jest ubogi i krzywdzący. Z resztą jak pisze w następnym:
„Hans Christian Andersen: The Snow Queen„yet we know masturbation was enthusiastically enjoyed because for a time he made notations in his diaries. Yes he did… And why not?” – no właśnie, why not?
„Fairy Tales: Hans Christian Andersen”
„„Dziewica Lodów” Hans Christian Andersen” – a takie rzeczy to „uwielbiam”. Jakie to straszne, że jakaś baśń nie nadaje się dla dziecka…

***

Na koniec coś zabawnego.
„Reportaż ”Guardiana” o nastolatce z ONR. ”Nie jestem faszystką, jestem patriotką. Działam na rzecz Wielkiej Polski””
Komentarze są fajne: gadzina_polska: Trzeba schować swoją dumę i robić to, co mi każą” – czyli spowiedź mentalnego niewolnika. Nic dziwnego, że dla tych ludzi (prawacka konserwa) wolność pod każdą postacią jest wrogiem nr 1. Oni tylko potrafią być niewolnikami.

piszedogazety: „To miło ze strony chłopaków, że nie wyrzucają opakowań po czekoladzie na szlaku.”
dr.skrobisz: „Ja też nie wyrzucam opakowań po czekoladzie na szlaku. Zwłaszcza niemieckich, Jestem zatem narodwym socjalistą, sorki – wielkim patriotą ojczyźnianym.Heil ja!”
hoiwe: „ale tamci robią jeszcze pompki”
:D :D :D

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.