Trochę kwiatków z Frondy (i innych)

No po prostu muszę Wam to pokazać :D Szkoda, że układ strony się zmieniła, już trochę się zmienił, bo wczoraj wyglądało to jeszcze lepiej (a szkoda miejsca na serwerach żeby screena robić), ale zapraszam: „Ustawa o uczynieniu z człowieka pod-zwierzęcia podpisana” (fronda.pl)
Przeczytałem sobie ten artykuł (a potem jeszcze jeden, ale o tym zaraz) i pomyślałem, że trzeba być ciężko chorym żeby coś takiego spłodzić. Nie będę komentować poszczególnych idiotyzmów, odniosę się tylko do: ” (…) zarodkach (a nie dzieciach!)” – naturalnie, przecież między tym a tym nie widać żadnej różnicy.

Następnie obok był (i jeszcze jest) link: „Zobacz jak zareagowała natura na decyzję Sądu Najwyższego ws małżeństw homoseksualnych” – to się pośmiałem :D kilka komentarzy:
„Burze w ameryce północnej? No zaiste niebywałe zjawisko!” :D
„O na Frondzie obok kącika kulinarnego jest teraz i kącik satyryczny. Może to i lepiej. Oby poziom następnych dowcipów był równie dobry jak ten!” (jak dla mnie to cała Fronda jest niezłym kącikiem satyrycznym :D )

Wczoraj jeszcze z boku był link do artykułu pt.: „UWAGA! Budzi się wulkan, który kiedyś niemal zgładził ludzkość” – myślę sobie: no pewnie, jak się czyta takie bzdury, to każdy by miał ochotę zgładzić taką ludzkość XD

Ale nic, jedziemy dalej: „Sejm przyjął lewicowy projekt ustawy o uzgodnieniu płci. Grodzka tryumfuje!”
Tam najbardziej rozbawił mnie komentarz:
„Nie cieszyłbym się tak bardzo będąc na jej miejscu Jest niemal pewne że, jest opętana skoro jej diabeł pomaga, a ponieważ nie jest zwykłym robolem to oznacza że jest Iluminatem Medium zła VI -stopień w wierze piekła Ateizmie, można więc powiedzieć, że została wykreślona z liczby zbawionych – dlatego bo diabeł oznaczył ją już swoim znakiem przeklętym na czole liczbą 666 tj. znakiem Bestii. Biada również synom złego V -stopień – którzy poparli ww projekt Ustawy.” (Radzi) – cóż to za kunszt języka polskiego XD z drugiej strony gdyby właściwie powstawiać znaki przestankowe, to by pewnie nie brzmiało tak zabawnie :D (a Radzi to chyba i tak jaja sobie robi tak patrząc i na inne jego komentarze).

Natomiast z ostatniej chwili, wpadłem na to: „Po wejściu w życie przepisów tej ustawy nie będzie żadnych przeszkód, by osoby homoseksualne zawierały małżeństwa po tym, jak jedna z nich zmieni płeć.” – cóż mógłbym rzec… jak widać nawet ukończenie prawa na Uniwersytecie Jagielońskim nie dodaje rozumu. Smutne.

Naprawdę (i to nie jest żart w tym momencie) podejrzewam, że cała ta Fronda jest inicjatywą jakiegoś wesołka robiącego kabaret i pragnącego ośmieszyć środowiska katolickie.

Na koniec jeszcze jedno: „Abp Hoser: Ustawa o uzgodnieniu płci to teatralizacja życia, osoba transpłciowa jest jak aktor” – i komentarz na forum: „Powiedział facet w purpurowej pelerynce z różowym graniastosłupem na głowie” XD ale co jeszcze powiedział: „A państwo – takie jakie mamy, z taką legislacją, się kompromituje.” – kabaret, no po prostu kabaret :D już nie będę wskazywał palcem kto tu się kompromituje :D

Ale naprawdę, po prostu naprawdę, człowiek się czasem przejmuje że zrobił czy powiedział coś głupiego (czasem do przesady się przejmuje nawet jak to nie było nic obiektywnie głupiego czy niewłaściwego), a tutaj ludzie publicznie, PUBLICZNIE przed całą Polską, nawet tacy po prawie czy medycynie, opowiadają głupoty że aż zęby bolą i nie dość, że wcale się tym nie przejmują, to jeszcze są z tego dumni! (i kreują się na jakieś autorytety). Nie no, poważnie, od jutra robię sobie spis z imieniem i nazwiskiem, ukończonym kierunkiem i uczelnią i takimi genialnymi cytatami. Czas wreszcie naprawdę wyzbyć się kompleksów :D

Tam na tym blogspocie po prawej widzę i inne „ciekawe” tytuły:
– Tadeusz Pieronek: Kto ludziom z niepłodnością dał prawo do dzieci?
– Piotr Kieniewicz: Dzieci z in vitro są chore psychicznie
– Stanisław Dziwisz: Zasady kościelne obowiązują wszystkich
– Tadeusz Pikus: Kobiety nie mają prawa do antykoncepcji, aborcji i in vitro
– Stanisław Parzygnat: Modlę się o to, by rodziły się wam dzieci z wodogłowiem!

ale jest już późno, a poza tym może dość już głupot i żałości jak na jeden dzień, więc nawet dziś nie zaglądam.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.