’Kaczyński o osobach transseksualnych: „Nie ma zgody na dziwactwa!”’

link
że [autocenzura] to wiadomo nie od dziś ale serio, myślałem że ma chociaż jakąś WIEDZĘ o sytuacji w kraju, którym chce rządzić, a on tak się wypowiada jakby nie było możliwości korekty płci i ktoś chciał ją dopiero wprowadzić. Ja rozumiem że taki [na wszelki wypadek też autocenzura] Kukiz nagle z muzyki wskoczył do polityki i ma zero pojęcia o czymkolwiek, ale Kaczyński też?! i on ma rządzić Polską? Przeczytałem, obejrzałem to krótkie wideo i dostałem ataku śmiechu, że aż mnie gardło rozbolało (serio, ani mnie to nie boli ani nie złości tylko śmiać mi się chce), tylko nie wiem czy to bardziej śmieszne czy smutne w sumie. I nie chodzi mi o to co myśli, tylko taka niekompetencja jednego z najbardziej znanych polityków jest absolutnie żenująca.
„nie ma zgody na obecność w naszym kraju osób transseksualnych” – o, to się świetnie składa, bo z mojej strony nie było zgody na pozostawanie w tym kraju :D

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.