Kalendarz LGBT

W związku z tym artykułem na forum pojawiła się taka dyskusja. Aż mnie naprawdę wzięło i wymyśliłem swoją wersję :D

Na kartę tytułową można wziąć slajd szósty z kalendarza, bo jest bardzo dobry :P
Styczeń: Para około 35-40 lat, kobieta (długowłosa blondynka) i mężczyzna z dwójką dzieci. Kobieta zjeżdża z synkiem na sankach, mężczyzna z córką ciągną sanki. Podpis: „Anna* z mężem i dziećmi. Anna jest po korekcie płci.”
Luty: Młody mężczyzna z długimi włosami i gitarą (albo jakiś inny, może nawet ten z kalendarza ze slajdu 8). Podpis: „FIlip, 24l. Filip jest gejem.” (może być też bez podpisu)
Marzec: Dwie młode dziewczyny (w sumie te ze slajdu 7 są ok, mogą być takie trochę kolorowe, ewentualnie jedna może być bez makijażu, taka bardziej „męska”, krótkie włosy itp. żeby też nie było że pomijam butch). Podpis: „Maja i Paulina, są studentkami, są parą.”
Kwiecień: Warsztat samochodowy. Dwóch mężczyzn, jeden około 40l., drugi około 30l., obaj w ubraniach roboczych, jeden pisze coś przy blacie roboczym, drugi pochyla się nad samochodem z podniesioną maską. Podpis: „Marek i Paweł, prowadzą razem warsztat samochodowy. Są także parą od ośmiu lat.”
Maj: Dwie młode kobiety o długich włosach, bardzo kobiece, jedna w garsonce, druga ubrana swobodniej. Rozmawiają patrząc na bawiącą się na placu zabaw obok dziewczynkę, uśmiechają się do siebie i do niej. Podpis: „Aleksandra i Renata z ich córką.”
Czerwiec: Jakaś mocno wymalowana i kolorowa roześmiana Drag Queen. Podpis: „Dominique przed występem.”
Lipiec: Para, kobieta i mężczyzna około 25-30 lat. Mieszkanie jeszcze nie urządzone, kobieta niesie karton z rzeczami uśmiechając się do mężczyzny, który rozpakowuje kolejny, nowo się wprowadzili do mieszkania. Podpis: „Robert z dziewczyną. Robert jest po korekcie płci.”
Sierpień: Dwóch chłopaków około 20-25l., chlapią się wodą na plaży. Podpis: „Rafał i Paweł. Są parą od roku.”
Wrzesień: Dwie starsze kobiety, jedna około 45l, druga około 50-55l. Jedna siedzi na balkonie, druga właśnie przyszła przynosząc doniczkę z wrzosami, patrzą na kwiaty i na siebie uśmiechając się lekko. Podpis: „Maria i Edyta. Są parą od piętnastu lat.”
Październik: Dwóch mężczyzn w wieku 60-70l. idzie alejką w parku trzymając się za ręce. Podpis: „Jan i Adam. Są parą od trzydziestu pięciu lat.”
Listopad: Młoda kobieta o krótkich włosach (może być jak ta z kalendarza z kluczem naprawiająca zlew – tylko na trochę naturalniejszym zdjęciu). Podpis: „Alex, 28l. Alex jest lesbijką.” (lub też bez podpisu)
Grudzień: Dwóch starszych mężczyzn około 60-70l., jeden gotuje, drugi siedzi przy stole z młodą, około 30l. kobietą, mężczyzną w podobnym wieku i małą dziewczynką (albo i dwójką dzieci). Gdzieś w tle widać choinka itp. nastrój świąteczny. Podpis: „Artur i Szymon z ich córką i jej rodziną.” (lub: „Artur i Szymon z ich córką, zięciem i wnuczką/wnukami.”)

Mam nadzieję, że się podoba, bo mnie by się podobał :D

* – imiona przypadkowe, wpisałem pierwsze jakie mi przyszły do głowy, można zmienić.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.