Komentator prasowy #1 – Biskupi o warszawskiej deklaracji LGBT

Ponieważ zbyt często tutaj nie piszę – w moim życiu nie ma jakichś pasjonujących zwrotów akcji, ale co najważniejsze nie ma też jakichś dramatycznych, więc jestem całkiem zadowolony :P Ale no ponieważ mniej piszę o sobie, pomyślałem sobie, że z komentowanych artykułów zrobię jakąś „serię”, czyli po prostu będę te notki oddzielnie numerować (znaczy razem też ;) po prostu też osobno, z jakimś nagłówkiem np. „komentator prasowy” żeby mi potem też było łatwiej wyszukiwać itp.). Artykuły będą różne. No i oczywiście nie jest to pierwszy raz kiedy komentuję jakiś artykuł, ale no trudno, numerować zaczynam od teraz ;)

Link: Biskupi pokazali, co myślą o deklaracji LGBT+. Straszą gender i demoralizacją dzieci
Jak zwykle cytaty z moimi komentarzami:

„A potem dodali, że „proponowane alternatywne wizje człowieka nie liczą się z prawdą o ludzkiej naturze, a odwołują się jedynie do wymyślonych ideologicznych wyobrażeń”. „

– hit! jestem „alternatywną wizją człowieka” XD – to będzie mój nowy nick, jak będę musiał gdzieś się zarejestrować: „alternatywna wizja człowieka” :D
A tak poważniej… przez jakąś chwilę całkiem na serio się zastanawiałem czy by nie przeszukać jakichś mądrości Adolfa Hitlera i nie znaleźć czegoś podobnego o „prawdzie o ludzkiej naturze” w kontekście rasy, to by odniosło lepsze wrażenie, a znalazłbym na 100% bo to po prostu jest podobna „argumentacja”, ale mi się nie chce, bo szkoda czasu na polemizowanie z bzdurami. Już nie powiem kto tu ma ideologiczne wyobrażenia.

„Nie tylko są całkowicie obce europejskiej cywilizacji, ale – gdyby miały stać się podstawą normy społecznej – byłyby zagrożeniem dla przyszłości naszego kontynentu”

– jak wyżej… zagrożeniem dla przyszłości kontynentu… pewnie takim samym jak rasa semicka dla rasy aryjskiej przed II WŚ :D
Ktoś również trafnie skomentował ten sam fragment:
„Ciężko ich stanowisko nawet skomentować. Zagrożenie dla kontynentu, deprawacja komórki społecznej jaką jest rodzina, niszczenie dziecięcej psychiki. Brzmi jak jakaś broń masowego rażenia!”
XD

„Według przedstawicieli Kościoła, dokument może doprowadzić do „oswojenia dzieci z różnymi formami relacji płciowych”

– straszna sprawa… to najlepiej żeby dzieci z różnymi formami relacji płciowych oswajał pedofil? Czy w ich głowach nie przewiało przynajmniej myśli, że właśnie dlatego aby ochronić dzieci przed czymś, czego mogłyby sobie nie życzyć, treba zapoznać je z tym wszystkim?

Na szczęście społeczeństwo już ich zastrzeżeń nie łyka, a wręcz skupia się na czym innym ;) Jeszcze takie były np. komentarze:

„Chcą żeby było jak zawsze: religia w szkole a wychowanie seksualne w parafii?”

„To jest temat, który tak naprawdę podnieca mężczyzn w sukienkach.”

:D

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.