Transseksualne FAQ dla idiotów XD

Mam kilka takich krótkich cosiów do wrzucenia, więc porobię sobie z tego serie mniej lub bardziej poważne ;) Dziś „Transseksualne FAQ dla idiotów”, bo czasami ktoś myśli, że jest taki bardzo do przodu… że aż postanowiłem odpowiedzieć mu poważnie (choć wiem że miał na myśli coś zupełnie innego). Cytat z forum Transpomocy.

Pytanie: Czy zaburzenie płci spowodowane jest tylko jakimś defektem u człowieka zaburzonego, czy wpływ na to czy pojawi się zaburzenie, albo czy wyjdzie się z zaburzenia ma też drugi człowiek.

Moja odpowiedź: Natomiast na ostatnie pytanie to ja Ci mogę odpowiedzieć: no pewnie! Poszedłem do seksuologa, który mi przepisał hormony i wystawił opinię o ts – pomógł mi niesamowicie żeby wyjść z zaburzenia, bo wreszcie moje ciało zaczęło wyglądać tak, jak powinno. Potem poszedłem do psychologa i też mi wystawił opinię potrzebną do sądu – więc znów mi pomógł w tej mojej drodze do zmiany metrykalnej. Potem sąd – w miarę sprawnie przeprowadził postępowanie – też mi więc to pomogło. Potem chirurg wykonujący mastektomię – pozbyłem się balastu i cóż to była za pomoc! Jakby mi ktoś oddał życie :P A na końcu chirurg od srs-u – ooo, to dopiero cudotwórca! Nikt mi tak nie pomógł w wyjściu z dysforii jak on! :D W skrócie: tak, wpływ na to czy wyjdzie się z zaburzenia ma drugi człowiek a nawet większa ilość ludzi: lekarze :]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.