O blogu

Jako, że przeniosłem się na swój hosting i zainstalowałem Disqusa jako system komentarzy, podejrzewam że trafi tu trochę nowych ludzi, więc czuję się w obowiązku napisać coś więcej niż w poprzednich wersjach tej podstrony.

Jestem facetem „z przeszłością transseksualną” – więc dużo się do tego tematu odnoszę. Jestem bi, a może bardziej homo-flexible ;) (i do tego też się odnoszę), wierzący, niekatolik (własnowierca), chyba bywam kontrowersyjny (chociaż sam dla siebie wcale tak nie uważam) i z pewnością bywam grafomanem :D

Piszę bloga od 2003 roku i jest on tym, czym były blogi w ówczesnym rozumieniu tego słowa – pamiętnikami online. Mój blog jest dla mnie elektronicznym pamiętnikiem, miejscem gdzie wtedy mogłem się wyżalić, podzielić radością czy napisać co mi na sercu leżało i tym pozostał, mimo że dziś blogi są tak bardzo inne. Ja nie nazwałbym swojego nawet blogiem „lajfstajlowym”, to po prostu pamiętnik – miej to na uwadze, bo tak ma być.

Jeśli trafiłeś/trafiłaś tu z jakiegoś mojego komentarza na blogu na jakiś zupełnie inny temat to cóż – interesuję się także minimalizmem, upraszczaniem, rozwojem duchowym, rozwojem osobistym, zarządzaniem czasem, organizacją (czasu i przestrzeni), pozytywnym myśleniem i tym podobnymi (i jeszcze zupełnie innymi ;) ) tematami, i stąd też komentuję takie treści :)